mariia.s_
mariia.s_
mariia.s_·Мама двоих (младенец)

Друзі та родичі цікавляться,що подарувати малій на день народження. В мене ідей немає 🤦‍♀️

Поділіться вашими списками подарунків дитині на рік.

Комментарии

oksana_bdn
Оксана·Мама сына (1 год)

Наш віш ліст ссылка

Нравится Ответить
mariia.s_
mariia.s_·Мама двоих (младенец)

О,дякую)

Теж створила на цьому сайті вішліст)))

Нравится Ответить
mamaalla83
Алла ·Мама двоих (5 лет, 10 лет)

Биззикуб дарили на год,ещё музыкальные игрушки в таком возрасте отлично

Нравится Ответить
jullia_s
Юля·Мама сына (5 лет)

Игрушки по возврату

Нравится Ответить
irisha01
Ірина·Мама двоих (младенец)

Гроші, а ви собі купите що треба дитині

Нравится Ответить
tala_tala
Natali·Мама дочки (4 года)

Дідусь дарує завжди золото з народження, іншим кажу що краще гроші і ми тоді щось купуємо

Нравится Ответить
mariia.s_
mariia.s_·Мама двоих (младенец)

Ми від себе даруємо сережки

А ось подарунки від друзів і родичів під питанням. Я не люблю коли дітям дарують гроші 🙈тому хочу дати варіанти

Нравится Ответить