Anna Beletskaya
beletskaya_anna
Anna Beletskaya·Мама двоих (младенец)

Затримка місячних після пологів: що робити, якщо тест негативний та немає симптомів? Досвід?

Дівчата, тема інтимна, але надіюсь шось підкажите бо вже накрутила.

Місячні почалися через 8 міс, бо було гв, були з того моменту 2 рази , почиланиля з різнице в пару днів. А зараз вже затримка 2 неділі🫠тест негативний, ніяких симптомів більше не має. Що робити, чекати поки підуть , чи вже йти до лікаря, бо планую щє недільку зачекати?

В когось було так?

Комментарии

nata_wa
Наталия ·Мама двоих (3 года, 8 лет)

Після пологів гормональний фон ще нестабільний і це впливає напряму на місячний цикл, він може пригати до року від першого циклу післяпологового

Нравится Ответить
mamadoshki
Marina·Мама дочки (5 лет)

Нестабильный цикл первые несколько месяцев это нормально после гв

Нравится Ответить
natalik1995
Наталі·Мама дочки (2 года)

В мене був нестабільний цикл, перші 3 місяці. Цикл коливався від 36-48 діб. Поступово вирівнявся.

Я б ще зачекала

Нравится Ответить
msladyblond
Gala·Мама дочки (2 года), беременна (39 нед.)

Я бы к врачу сходила на всякий случай. Узи и анализ хгч

Нравится Ответить