NYBAA
nybky
NYBAA·Мама двоих (1 год, 4 года), ждёт третьего

Чайхана кафе Бишкек: Шерине өткөрүүгө орто баадагы жерлер барбы, тамак-ашы жакшы болгон

Всем привет

Девочки орточо баадагы чайхана кафелерди билесинерби ☺️тамак салаттары жакшы

Шерине откозолу дедик эле

Комментарии

avrora20

1001 ночь

Нравится Ответить
beka_1111
Бегайым ·Мама двоих (7 лет, 8 лет), ждёт третьего

Улу тоо👍

Нравится Ответить