Инна
strawberry_
Инна·Мама двоих (2 года, 5 лет)

Підкажіть, будь ласка, який планшет купити з екраном 10 дюймів? Потрібна якісна картинка та хороша батарея

Порекомендуйте хороший планшет, щоб екран був 10

Комментарии

katekatrin
Екатерина·Мама сына (4 года)

Купила на днях Леново таб м11

Нравится Ответить
hristenkoelizaveta953
Лиза·Мама двоих (6 лет, 7 лет)

В нас теж такий ,задоволені

Нравится Ответить
uliia__
Юлия ·Мама двоих (младенец)

У дочки xiaomi xiaoxin уже второй год, отличный

Нравится Ответить