Олеся
ooooleesssyaaaaa
Олеся·Мама дочки (2 года)
post image 1
post image 2

Э арба кыламан оноробун😅🫣суруттарын диигин да😅🤣

3

Комментарии

mominess

мантан туун не делаете дв хата😂

Нравится Ответить
mominess

@tuyaaraaa, уаау рили?

Нравится Ответить
ikkiteiye
🤍🤍🤍·Мама двоих (3 года, 9 лет)

@dindin.t, ага эьи хайа диэки бааргытый?

Нравится Ответить
mominess

@tuyaaraaa, Сайсар, у меня ду, у вас ду?

Нравится Ответить