Оля
olakovalcuk568
Оля·Мама дочки (5 лет)

Як лікувати закладений ніс у дитини після хвороби вночі? Поради мам

Девочки,як ви лікуєте своїм діткам носик,дитина перехворіла,але вночі всеодно закладає носик

1

Комментарии

in-wonderland
Inwonderland·Мама сына (5 лет), беременна (32 нед.)
стикер
Нравится Ответить
in-wonderland
Inwonderland·Мама сына (5 лет), беременна (32 нед.)

Промиваю чайничком аква-маріс на ніч та вранці, залишаю вікно на ніч на провітрювання. Теж зараз таке, тільки перехворіли.

Нравится Ответить
in-wonderland
Inwonderland·Мама сына (5 лет), беременна (32 нед.)

@olakovalcuk568 ретельно по інструкції, як на коробці.

Дитина стає перед рукомийником, голову нахиляє набік і трохи вперед, до грудей, відкриває широко рота. Ви у верхню ніздрю, що ближче до Вас, нахиляєте цей чайничок, з нижньої ноздрі витікає цей сольовий розчин. Десь чверть вилили, робите паузу, дитина висмаркується, не підіймаючи голову. І ще раз вже у звичайному положенні. Далі повторюєте ще раз з цією ноздрею. А потім так само на іншу сторону робите.

Вода трохи тепла.

Це нам лор порадила. Класна штука. Такі "лягушки" вимиває, що сам би так не зміг ніс прочистити

Нравится Ответить
in-wonderland
Inwonderland·Мама сына (5 лет), беременна (32 нед.)

@olakovalcuk568 тоді може зволожувач?

Нравится Ответить
in-wonderland
Inwonderland·Мама сына (5 лет), беременна (32 нед.)

@in-wonderland дитина дихає ротом в цей час. І на рукомийнику мультик йде з телефону))

Нравится Ответить