EK.
elkar
EK.·Мама сына-младенца

Доброе утро🙋🏻‍♀️ким да стульчик икея атылабат да? Или хантан булуохха собуй👀

Комментарии

3168395
Барабашка чебурашка·Мама сына (1 год)

стокгольм баар буолаччы 😄

Нравится Ответить
elkar
EK.·Мама сына-младенца

Ээ спасибо 🤗

Нравится Ответить