Королева Львов
korolevalvov
Королева Львов·Мама двоих (4 года, 16 лет)
post image 1
post image 2

О , дівчата

Щоб ви робили.

Дитина пшикав ,без дозволу на підлогу і один раз собі в рот.

Да...я не була в кімнаті...потім він мені одразу сказав...я витер об тряпочку.

З переляка дала 1 диазолін и 4 акт вугля...

Що думаєте?

В цілому він норм ивльки плакав ,бо злякався ,розуміючи мою реакцію і що він зробив собі шкоди

Комментарии

in-wonderland
Inwonderland·Мама сына (5 лет), беременна (21 нед.)

В знайомої син ковтнув Мр.Пропера для підлоги. 2 склянки води випоїли йому. Благо, обійшлося

Нравится Ответить
ol_ch
Ol'ga·Мама сына (1 год)

@in-wonderland, цікаво чому?

Нравится Ответить
korolevalvov
Королева Львов·Мама двоих (4 года, 16 лет)

@ol_ch по логіке,що б отрута меньше травмувала ,стравохід і органи жкт

Нравится Ответить
in-wonderland
Inwonderland·Мама сына (5 лет), беременна (22 нед.)

@korolevalvov саме так, щоб не було повторного пошкодження стравоходу, гортані

Нравится Ответить
korolevalvov
Королева Львов·Мама двоих (4 года, 16 лет)

Помічники))наші .

Нравится Ответить
oksi1792
Ксюша·Мама сына (4 года)

А взагалі раджу подзвонити на токсикологію охмадита запитати поради, якщо сильно хвилюютесь

Нравится Ответить
in-wonderland
Inwonderland·Мама сына (5 лет), беременна (21 нед.)

@oksi1792 плюсую, я б також дзвонила на токсикологію Охматдита. Дивилася колись їх ефір, отруєння побутовою хімією серед дітей посідають друге місце після алко/нарко-речовин(статистика охоплює всіх неповнолітніх). Також казали, що в топі випадків капсули для прання - дітям часто кортить спробувати

Нравится Ответить
oksi1792
Ксюша·Мама сына (4 года)

Було те саме тільки ще в очі пшикнув один раз і один в рот 🙄 обійшлося

Нравится Ответить
korolevalvov
Королева Львов·Мама двоих (4 года, 16 лет)

Що тоді робили.Давали щось?

Нравится Ответить
oksi1792
Ксюша·Мама сына (4 года)

@korolevalvov води дала попити бо воно ж там спирт і пекло і очі промила, хвилювалася , але обійшлося

Нравится Ответить
yuliiaaa
Y-Y·Мама дочки (4 года), беременна (39 нед.)

У меня брат в детстве выпил примерно 200 мл моющего для Пола , после футбола , жары , перепутал с лимонадом

То много воды давали , ентеросгель и уголь

Нравится Ответить
korolevalvov
Королева Львов·Мама двоих (4 года, 16 лет)

Дякую.

Дитина норм почуває.Себе не рве ,не поносе.

Дівчата, слідкувати треба....розумію....око та око

Нравится Ответить
anhelina8
Ангелина ·Мама сына (5 лет)

@korolevalvov я в детстве, лет 5-6 мне было, у бабушки по ошибке несколько глотков водки сделала и только потом заметила, что что-то не так 😂 думаю такие истории у многих были)) тоже водой отпаивали, ничего страшного не случилось

Нравится Ответить
anya_mazur

Зато спала крепко 🤣

Нравится Ответить
anna.bond
Анна·Мама дочки (3 года)

Я так у бабули в селе кружку домашнего вина бахнула залпом в детстве 🤣жарко было, думала компот🤣 вертолеты были приличные

Нравится Ответить
anhelina8
Ангелина ·Мама сына (5 лет)

@anna.bond а я ничего не помню особо 😂 помню, что и сама в шоке была, и бабушка, а что было после этого - не помню 🤣

Нравится Ответить
anhelina8
Ангелина ·Мама сына (5 лет)

Думаю от одного пшика ничего страшного не случится, хотя можете на всякий случай позвонить в скорую проконсультироваться.

И много воды давать, чтобы вывести эту дрянь из организма быстрее

Нравится Ответить
korolevalvov
Королева Львов·Мама двоих (4 года, 16 лет)

Швидка і сказала ,дати вугілля і спостереження.

Щоб худе не було

Але я вирішила ще тут написати

Нравится Ответить