janylabdysamatova
janylabdysamatova8
janylabdysamatova ·Многодетная мама (6 детей)

Что делать, если у ребенка в ухо попала вода?

Добрый вечер девочки.5жаштагы кызым жана суу чачышып ойноп жатып кулагына суу киргизип алыптыр.Бир сааттан бери кулагым деп ыйлап жатат эмне кылсам болот жардам берип койгулачы сураныч

Комментарии

janylabdysamatova8
janylabdysamatova ·Многодетная мама (6 детей)

Баратабыз больницага

Нравится Ответить
pravdamatka1

Билбейм жардам береби,бирок бизге кичнекей кезде тууз же улпак жылытып койчу эле 🤷🏻‍♀️

Нравится Ответить
janylabdysamatova8
janylabdysamatova ·Многодетная мама (6 детей)

Перекись куйсам болобу пока

Нравится Ответить
nejarko
А·Мама сына-младенца

Болбойт го перекись. Скорыйга чалып эмне кылышты сурасаныз болот, бирок келбейт го, андан коро 3 дет больница жакшы, сразу лорго киресиздер

Нравится Ответить
janylabdysamatova8
janylabdysamatova ·Многодетная мама (6 детей)

Аптекадан алыс жашайбыз да кандай кылышты билбей жатам.Скорый чакырсам келеби

Нравится Ответить
janylabdysamatova8
janylabdysamatova ·Многодетная мама (6 детей)

Рахмат

Нравится Ответить
nazikko12
Baby Go·Мама двоих (младенец)

Можете просто капли для ушей купить и капать. Могу подсказать

Нравится Ответить
janylabdysamatova8
janylabdysamatova ·Многодетная мама (6 детей)

Принимать эте береби кайсы отделениеге барам

Нравится Ответить
asdfghjkl1234567
🥰🥰🥰·Мама дочки-младенца

Приемныйда бар лор

Талон алып киресиз.

Нравится Ответить
orange.mom
НЕ ОРАНЖЕВАЯ ·Мама двоих (1 год, 5 лет)

Надо ехать к Лору в 3 детскую

Нравится Ответить