Ot_greha_podalshe
ot_greha_podalshe
Ot_greha_podalshe·Мама дочки-младенца

Где купить красивое платье на выпускной в Нюрбе?

Хэлпаните!

Сарсын субботага Ньурбага кетер киьини билэргит буолаарай? Племянницам 24-кэ выпускнойдуур детскадка, платье ыытыахтаах этим. Илдьэ барыахтара дуо баьаалыста 🙏🏼

Комментарии

vasilievaee
...·Мама сына (3 года)

Такси стыковканан сылдьар ди

Нравится Ответить
ot_greha_podalshe
Ot_greha_podalshe·Мама дочки-младенца

Ото муоста хайдыбыт диэбиттэрэ ди Марха. Стыковкага посылка ылбаттара буолуо ээ 🤔

Нравится Ответить
adamyan
Жанна·В ожидании первенца

@ot_greha_podalshe, Жархан ууга бара сатыы турар, суол суох 😢

Нравится Ответить
nik_olly
Оля·Мама двоих (1 год, 4 года)

кими да булбатаххытына, портка тиийэн дьону кордоhун, регистрация иннинэ. мин оннук эмп ыыппытым биирдэ

Нравится Ответить
ot_greha_podalshe
Ot_greha_podalshe·Мама дочки-младенца

Ага оннук гынаары сылдьабы, эрээри эрдэ сылла булар киьи диэн ыйыталаьабын. Эрдэтэ да бэрт 😅 9-ка кетеллер, 7 частна регистрация

Нравится Ответить