Ferrero
spring_09
Ferrero

Почему я плачу?

Уонна вопрос, девочки😊

Тоьо ытыыгытый? Чэпчээри диэбит курдук или хомойдоххутуна

Я ваще плакса, олох туттуна игин сатаабаппын👌🏼🤣🥲 тахсар тахсыахтаах, отеки да буоллун🥲 зато легче становится 🤌🏻

1

Комментарии

nadiapak
Надежда·Мама дочки (4 года)

Сылга биирдэ чааьы быьа ытыыбын 🤣

Нравится Ответить
badbunny

Оо даже не помню когда я плакала в посл раз🤔 очень очень давно быьылаах, а так чэпчиэхпин наьаа багарабын да харагым уута кэлбэт

Нравится Ответить
zhannaaaa
J A N N A ·Мама дочки (2 года)

ытыахпын багарбтм ыраатта харах уута суох🥹 чэпчээрибин ытыахпн багарабн дааны🫠

Нравится Ответить
dvflag
Мама·Мама троих детей

Отой улаханнык кыыьырдахпына абардахпына эрэ ытыыбын😅

Нравится Ответить
mamina_mamka
Мамасита·Мама троих детей

наьаа буотах, вообще жесть страшно сылайдахпына ытыыбын. после родов еще несколько раз плакала из за гормонов быьылах, огобун тереен дьоллонон😂😂

Нравится Ответить
davletshina_9797
Nykku_NL·Мама сына (5 лет)

Туттуна сатыыбын после сангапури🤣

Нравится Ответить
spring_09

Эчукурук😊🥹 красота требует жертв, зато тургэнник оhуо))

Нравится Ответить
barbidonskaya
Barbidonskaya·Мама двоих (4 года, 6 лет)

Сейчас только задумалась, что давно не плакала😂 как забеременела и вот до 3х лет где-то харагым уута ынырык чугас буолааччы, чуть что слезы, особенно беременная прямо астына2 ытааччым ынырык оор🥵🤣 билигин дьэ гормональный фон нормализовался быьх😂 а так от фильмов, книг игин плачу обычно 😅

Нравится Ответить
spring_09

Мин эмиэ давно не плакала диир этим урут🤣 но в последнее время олох аьары🥲🥹

Нравится Ответить
misakikare661
Саргы·Мама дочки (2 года)

во время беременности и гв плакала, сейчас нет, некогда курдук

Нравится Ответить
spring_09

Ээ) на фоне гормонов курдук эбит)

Нравится Ответить
mamiil
mamiilnail·В ожидании первенца

я тоже плакса 😂

Нравится Ответить
spring_09

🥹🫂😂 элбэх эбиппит

Нравится Ответить
valeria.afonskaya
Лера·Мама сына (2 года), беременна (12 нед.)

Оголонон баран вообще ынрк плакса буолбуппун барытыттан ытыыбын😂 киьи ытыыра туох да суох ситуацияга кытта ытыыбын

Нравится Ответить
spring_09

Оннук эмиэ буолар эбит да😅🥹

Нравится Ответить
valeria.afonskaya
Лера·Мама сына (2 года), беременна (12 нед.)

@spring_09, может гормоны эбитэ ду😂 в беременность и после родов потом гв (недавно свернули) и следом вторая беременность , уже 2,9 года в плену у своих гормонов диэбит кудк🫠😂

Нравится Ответить
spring_09

@valeria.afonskaya, в плену😭🤣, обнимаю🫂🫂🥹

Нравится Ответить
twertypo
ssllxlcodnovls·Мама сына (1 год)

ой, мин кыра аайыттан ытаан иьэбин😂

Нравится Ответить
spring_09

🫂🥹 от фильмов эмиэ буолуо?

Нравится Ответить
twertypo
ssllxlcodnovls·Мама сына (1 год)

@spring_09, аьаа😂😭

Нравится Ответить
anna.juteo
Анна Дегтярева·Мама двоих (младенец)

Ээ мин эмиэ марылаччы ытааччым сылайдахпа игн, с детства так🤣

Нравится Ответить
spring_09

Зато легче😊🫂

Нравится Ответить
anna.juteo
Анна Дегтярева·Мама двоих (младенец)

@spring_09, нно😄

Нравится Ответить
kakakks

ытаан киьи ыраастанар🙌🏻 ол да боллар тобо ыалдьара баар ытаан баран🤣 уонна утуктаан хаалагн 😂 а так ытыыбыыын кыраттан аьары умиляйся боллахпа даже ытыыбн🥹

Нравится Ответить
spring_09

Дии, тобо ыалдьаччык🥹

Нравится Ответить
siyai_pp
❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥·В ожидании первенца

хас хомойдум аайы ытыыбын😄бугуну быьа ытаатым

Нравится Ответить
spring_09

🫂🫂, мин бэьээ тууну быьа🥲

Нравится Ответить