Мамусі хлопців, ай нід хелп!)
Син розбив телефон свій. Не дозволяла виносити на вулицю, але ж поїхав до батьків моїх і виніс, бо всі в дворі з телефонами. к правильно реагувати? Щоб зробив висновки і мене не посадили 😅
Никак не реагировать. Вы сами виноваты что пятилетке телефон купили. Это изначальная глупость. А ребенку все равно, хоть телефон, хоть любая другая игрушка. Ответственность одинаковая, отсутствующая.
Купили ребенку недорогой телефон чисто для связи, бывало что терял но нам возвращали потомучто он побитый и непрезентабельный я думаю. Ни о каком айфоне и речи быть не может. Самсунг 7 edge ходит с ним и я считаю этого достаточно. В нем есть всё для связи. Если бы разбил то купила бы подобного недорогого плана.
🙂 в сина вже 4й планшет. От вже 4й він береже, бо попередній впав і тріснув. Попросив купити захисний чохол. Тримає міцно і зусереджено. Але це ж дитина 😌 буває всяке. Я теж розбивала телефон, усвідомлюючи що він дорогий і що мені заробляти. Але ж це випадковість. Вважаю треба просто пояснити.
Якби він спеціально в пориві гніву кинув телефон об стінку - тоді так, посварити і хай накопичує на новий. Але коли це випадковість - ну що ж, буває. Це моя думка.
Доречі, інші діти носять на вулицю і він захотів, дійсно чим він гірший за інших :) він просто без досвіду був, не знав як це стається на практиці, тільки з ваших слів. Тепер знає і розуміє. Це досвід ;)
До шести років (першого класу) мій малий теж багато губив, забував, розбивав речі. З віком пройшло (а може не з віком, а з першим класом). Звичайно я з ним говорила на ці теми, але по відчуттям- відповідальність у нього тільки зараз з'явилася
Ще не зробить висновків, на які Ви сподіваєтесь. Вірніше. Він і так знає, що порушив правило, розбив і тепер не має телефона. Ну і? Йому ж гірше, а не Вам. (Це ж ЙОГО річ була.
Насправді в такому віці телефону ще не має бути. Ось і вся відповідь.
Наступний так само буде винесений. Бо тут «як усі» вище за Ваші настанови.
Никак не реагировать. Вы сами виноваты что пятилетке телефон купили. Это изначальная глупость. А ребенку все равно, хоть телефон, хоть любая другая игрушка. Ответственность одинаковая, отсутствующая.
@olha_mama2detok, ну так вірно) Поговорити) А хоче телефон, збирай, чи чекай, все залежить від вашого рішення) Але ж не як ви написали - ніяк не реагувати) Розмова - це вже реакція)
@yanysya_savch ну як проігнорувати - не вийде тему проігнорувати. В нього нема більше телефону і всі розуміють чому
Головне щоб сердобольні бабуся з дідусем наприклад відчуваючи провину не змінили цю ситуацію
Але все в руках батьків
Дати змогу на новий телефон заробити самому) Не слухався вас, вийшов такий собі казус) Тепер, щоб отримати новий, цінити його більше нехай збирає свою копілку) Звичайно ви будете йому допомагати в цьому, але нехай це розтягнеться на якийсь час… Щоб він зрозумів, що речі просто так не дістаються і треба берегти і прислухатись до старших.