Дівчата, підскажіть де ви робили дітям зуби? Треба 8 пломб поставити. Порекомендуйте де вам дуже сподобалось і як робили під садацією чи під загальним наркозом. Київ
Делали в Mom's,всем осталась довольна.Правда ребенок тяжело из наркоза выходил ,но это его конкретная особенность.Да и долго было,4,5 часа.Сейчас в 6 лет уже спокойно к ним ходит,прлечили уже постоянную 6 с уколом и удалили один молочный.Говорит "мама,ты что?там же одни феи работают,они больно никогда не сделают"))
Ми в Дубнової в 1,10 лікували старшій 6 зубів під седацією, все нормально пройшло. Ходимо до Тарасенко зараз на Антоновича, робить огляди обом малим, старша дає робити чистку. Може, спробуєте в 5 років уже без седації, з підходом лікаря?
Дочці 2,5 років ось зробили 4 пломби сиділа у мене на руках трішки плакала без сліз)) але за то без наркозі і сидаціі хоча казали робить тільки під наркозом бо маленька не висидить а робить потрібно було ще в 1,10 але дуже боялась тому відмовилась, малому взагалі робили всі зуби без наркозу з 3 х років
Бебі смайл на виноградарі, лікар Олена, по батькові здається Вікторівна. Ми зі звичайними уколом знеболюючим два зуби за раз лікували. У вас дитина старша, то може теж можна зробити за декілька візитів без седації.
І ми тільки в неї лікуємо! Дитина всім розповідає, що без уколу роблять, крапельки капають для знеболення і каже, що піде тільки до "лікарки-чарівнички". А я потім всім "на вухо" розповідаю, що укол роблять просто лікар талановита)
Лікували сину орієнтовно у вашому віці (5-6років) в клініці Дубнової. Без седації/наркозу. Але з адаптацією. Лікар знайшла підхід.
Робили поступово, один візит - один зуб.
@yullyfiesta, тобто приходили на візит напередодні. Просто на огляд/консультацію. Лікар все розповідає дитині при огляді, і потім розповідає що за чим буде виконувати.
Нам знадобилось 2 візити. Перший - просто огляд був, другий - планували вже полікувати перший зуб, але син ще не звик, тому зробили просто чистку. І вже на третій раз - успішно пролікували. Але загалом ми відвідували лікаря кожних 6-12міс, тобто син знав що і до чого. Плюс морально його налаштовувала напередодні, читали книжки про похід до лікаря. Грали рольові ігри.
@yullyfiesta, лікарі там всі хороші. За це можете не перейматись. З старшим ходили до одного лікаря, з меншим до іншого. І обидва сподобались.
Саме старший лікував у Троянської Олександри.
Если обычный кариес, то я за то чтоб потихоньку пролечить без седации. Сыну тоже 8 пломб сделали потихоньку, по 1-2 за приём. Делаем в БейбиСмайл на Виноградаре, без анестезии даже. Сын ходит с удовольствием и всегда ждёт когда ещё пойдем)
Робили 5 зубів без єдиного наркозу. Робили в 5 років, як вам зараз. Деякі пломби до сих пір як нові, а деякі вже з молочним зубом випали і нові виросли) З радістю би порекомендувала нашого лікаря, але вони в Ірпені. Але нехай, може будете там) ссылка наш лікар - Катя Султанова.
если уж делать под наркозом,то только Зоологическая институт стоматологии.там кабинеты где под наркозом делают все как у частных,опыта у стоматологов мега много,там прям конвеер,анестезиолог все контролит всегда на месте рядом до пробуждения.еще огромный плюс нам все сделали за 50 минут,в частной уже не помню 2 или 3часа наркоза считали,вроде два,но зачем ребенку лишнее.реанимация на месте соседнее отделение,в частную если что скорую вызывают ну
это ответы на наши вопросы были.а вообще мы своей легкий кариес или пломбы меняли без анестезий с 3,5 лет,спокойно силела.единственный раз осенью попали в клинику где под газом удалили зуб,делов 5минут но типа чтоб не пугать ребенка уколом.знакомая стоматолог как узнала очень настрятельно просила не дышать таким газом
Под наркозом не советовала бы абсолютно, даже в Германии это неохотно делают, шанс умереть во время наркоза 1/7000... Не знаю, так ли это на самом деле, но так говорят врачи в клинике, где я работаю. Так что лечение кариеса абсолютно того не стоит, я бы на вашем месте только седацию рассматривала
@yullyfiesta, якщо ви розглядаєте наркоз, седацію ( хоча це теж легкий наркоз), то в клініці обовʼязково має бути ліцензії на це проведення, система моніторингу, та наркозно-дихальний апарат (типу швл). Для мене загальний наркоз - це страшно. Спробуйте знайти лікаря, який без седації та наркозу загального домовиться з дитиною.
@anna.bond нет, по крайней мере в Германии седация это введение в полусон-сон, где пациент может дышать самостоятельно, а наркоз это трубки в горло и искусственное дыхание. Препарат для второго не знаю, для первого используется dormicum