Дарина Я
darinaya
Дарина Я·Мама двоих (младенец)

Де зареєструвати дитину: Дія, ЦНАП чи паспортний стіл?

Зареєструвати (прописати) дитину можна через дію ? Чи через цнап? Чи в паспортний йти?

Комментарии

ekaterina1513
Katerina·Мама дочки-младенца

Я в дие прописывала,пару минут и готово

Нравится Ответить
natalya7491
Натали·Мама сына (3 года)

В дії можна тільки якщо батьки разом прописані ?

Нравится Ответить
ekaterina1513
Katerina·Мама дочки-младенца

Можно и если на разных адресах,просто ксли прописываете ребенка на адрес отца ,он должен подписать электронным ключом,перейдя по qr коду,который вас высветится при подаче заявки

Нравится Ответить
alinasm11
Alina·Мама троих детей

Через дию это занимает несколько минут

Нравится Ответить
avhvdr
Александра·Мама двоих (младенец)

Через ЦНАП прописывали. Лия не пускала

Нравится Ответить
zelanna
Анна·Мама дочки (2 года)

Можно через дию

Это три минуты дела)

Нравится Ответить
khomulya
Юля·Мама двоих (1 год, 5 лет)

В Дії швидше, але щоб ваша територія не була зоною бойових дій

Я малих прописувала/перепрописувала лише через цнап

Нравится Ответить
katyuwa1990
Катя·Мама двоих (2 года, 5 лет)

Я ходила в ЦНАП . Бо мені через дію не получилось . Наче думала , що прописала, гроші зняло. Через 2 дні прийшла відмова . Тому пішла в ЦНАП

Нравится Ответить
mothers_shore
Pelaya·Мама сына (7 лет), беременна (38 нед.)

ЦНАП або дія

Нравится Ответить