Бария
bariya.1
Бария·Мама двоих (младенец)

Дубуцуре кьабулдарав! Щинал рихьулел рукIараб лъаял, нилъер хабарги дунги? Хадуса гьабеги хъвай-цIали!

Дубуцуре кьабулдарав !😅💕💕💕

31

Комментарии

sensey1
Сэнсэй🥋·Мама двоих (1 год, 3 года), ждёт третьего

Х1ушила кьабулдаркьаб💕

Нравится Ответить
bariya.1
Бария·Мама двоих (младенец)

Оо даргинцы нашлись 😂💗💗

Нравится Ответить
razi0504
Разият·Мама троих детей

Х1елара кьабулдараб!!💞

Нравится Ответить
caramel.el_

Илара дарав ‼️❗️

Нравится Ответить
marisha086_
Зуля·Мама троих детей

Къабул диакъаб 💋

Нравится Ответить