Ol'ga
ol_ch
Ol'ga·Мама сына (1 год)
post image

Дівчата, в когось був такий беговел-самокат, поділіться як він вам?

1

Комментарии

ksusha_ts
Ксюша·Мама сына (3 года)

У нас такий, чудовий

Нравится Ответить
ol_ch
Ol'ga·Мама сына (1 год)

О, дякую:))

Нравится Ответить
ksusha_ts
Ксюша·Мама сына (3 года)

@ol_ch будь ласка.

Доречі і у подруги такий, теж задоволена

Нравится Ответить