Я так купила в прошлую беременность. Спустя время она мне разонравилась. Хорошо что стоила недорого и сестра тоже была в положении, так отдала ей.
В этот раз коляску купили только на 37 неделе, чтоб точно ОНО 😅
@lolami, і в нас вона була, то любов 🥰 досі стоїть в комірці, спочатку думали залишити для другої дитини, а потім через війну поїхали закордон і так і не встигли продати. Тож якщо що - продам свою)
я вещи начала покупать после 2го скрининга , когда уже точно знала пол.
а вот кроватку и коляску только сейчас.
лучше ближе к родам . а то будет лежать пылиться пол года . и очень будет обидно если к концу беременности приглянется что то другое и лучше )
Я першу річ малюку купила ще за півтора року до вагітності 🤣 довго не получалось завагітніти,а інколи як щось сподобалось,то могла купити, лежить собі і добре,їсти не просить 😁
Та ну,я на 4-му місяці купила кроватку ,а на 5-му коляску.речі купувала і всяку фігню з самого початку….потім важко ходити щоб їздити вибирати,то я до 30 тижня була закуплена повністю навіть з аптечкою і т.д