Маржанка
marzhanka_kasenova
Маржанка·Мама троих детей, ждёт четвёртого

Симфизит: возможно ли повторение?

3 ші баламда симфизит болдым.

4 шіге екіқабатпын. Симфизит болуы мүмкін ба қайталанып?

Комментарии

marzhanka_kasenova
Маржанка·Мама четверых детей

КС болдым.

Нравится Ответить
dochha9494
·Мама троих детей, ждёт четвёртого

Саламатсызба өзіңіз босандыныз ба?

Нравится Ответить
panikerwa
мама Армана·Мама сына-младенца

Өзіңіз босыңдыңыз ба? Не мм болды

Нравится Ответить
aiko18
Айгерим·Мама троих детей, ждёт четвёртого

Сізбен прям бірдей екен арамыз

Нравится Ответить
aiko18
Айгерим·Мама троих детей, ждёт четвёртого

Қанша мм дейді узи???

Нравится Ответить
aiko18
Айгерим·Мама троих детей, ждёт четвёртого

Если түк ішпей өзіңді күтпесен болатын сияқты ғой🥹🥲 менде алдыңғы баладан басталған ау. Просто узига түспедім. Ал вот недавно түстім 13мм дииит🫢

Нравится Ответить
aiko18
Айгерим·Мама троих детей, ждёт четвёртого

Осы балада түстім 30 аптада

Нравится Ответить
mzh00012
Edelweiss ·Мама двоих (3 года, 4 года)

жок,ар кезде аркалай,менде 1 болды,2 болмады)) одинизди кутсениз,болмауы керек

Нравится Ответить
uti___puti
Uti_puti·В ожидании первенца

Дааа( еще если погодки, пейте кальций магний

Нравится Ответить
marzhanka_kasenova
Маржанка·Мама троих детей, ждёт четвёртого

Ёёё

Нравится Ответить