Матусі-юристи/нотаріуси, є до вас питання. Чоловік планує залишатись закордоном, я з сином повертаємося до України. Є авто, куплене в шлюбі, зареєстроване на чоловіка. Як мені його переоформити на себе без присутності чоловіка? Через Дію не виходить… це взагалі реально?
Ніяк без нього. Він має дати довіреність особисто в нотаріуса, з паспортом і кодом і техпаспортом. І тоді ви маєте зняти з обліку і поставити на себе
Або дати таку довіреність за кордоном. Робити переклад. Ну і дивлячись яка країна ( вроді ще апостиль робиться, точно не памʼятаю).