Анастасія
nastya7303
Анастасія·Мама сына (3 года)

Витамины для детей

Дівчата ви даєте після трьох своїм діткам вітамін Д? Чому питаю бо деякі педіатри чомусь кажуть після трьох не давати, хоча дорослі його приймають)

Який і скільки?

Який самий кращий?

Приймали декрістол)

Комментарии

marusikon
Марина·Мама двоих (1 год, 5 лет)

В Германии после года говорят не давать.

Но я даю обоим.

Не шибко здесь солнечно.

Нравится Ответить
t_ox
Оксана·Мама сына (4 года)

Після 3 років лікарі говорять, що потрібно робити перерву на літо. Тобто 9 місяців даєте дитині вітамін Д, а влітку , 3 місяці перерва. Але краще здатен аналіз крові, тоді і зрозуміло буде.

Нравится Ответить
karinellka92
Карина·Мама сына (3 года), беременна (24 нед.)

Олідетрим Кідс даю .

Нравится Ответить
alexandra-os
Александра ·Мама сына (3 года)

Не даю с 2,5

Нравится Ответить
valeriia.gansetska
Валерія·Мама сына (3 года)

Даємо. Кроха Д3 вітамін

Нравится Ответить
alina.kuzlo
Алина·Мама дочки (4 года)

Даю, я навіть дозу підвищила більше ніж казала педіатр.

Але я і здавала їй дивилась показник вітаміну Д. Щоб бути хоч в курсі який він.

Я десь 2000МО, буває дні коли і більше, бо показник в нас гарний, але до гарного рівня ще далеко

Нравится Ответить
t_ox
Оксана·Мама сына (4 года)

А який рівень гарний? Більше 100?

Нравится Ответить
gala________s
Gala·Мама сына (3 года)

Даю омегу і там в складі також віт Д

Нравится Ответить
tanyatanyav
Тетяна·Мама сына (4 года), беременна (30 нед.)

Даю звісно.

1000МО.

Фірма joy spring з айхьорб.

Там д3 разом з к2

Нравится Ответить
yulechka1809
Юля·Мама дочки (4 года)

Даю калифорнию голд

По 3 капли

По анализу на грани дефицита

Нравится Ответить
aurora_aurora
Aurora·Мама сына (3 года)
стикер
Нравится Ответить
jusi-ka
Jussi·Мама двоих (8 лет, 10 лет)

Даю. Солнца вообще ж нет .

По нормам по возрасту даю

Нравится Ответить
vishenkaya
Алеся·Мама троих детей

Впн нужно включать, тогда фото видны. У меня тоже так.

California gold d3 в каплях

Nordic d3 детский

Нравится Ответить
nastya7303
Анастасія·Мама сына (3 года)

А який у вас впн ?)

Нравится Ответить
vishenkaya
Алеся·Мама троих детей

@nastya7303 turbo vpn где кролик изображён

Нравится Ответить
vishenkaya
Алеся·Мама троих детей
стикер
Нравится Ответить
nastya7303
Анастасія·Мама сына (3 года)

А можете назву написати, у мене після оновлень перестали відкриватись фото зі стрічки)

Нравится Ответить