Lena
lalilalu
Lena·Мама дочки-младенца

Медведь — программный?

Медведь диэн туох программаный? Онон МЦ баран кердеруеххутун сеп диэтэ педиатрбыт. Чтобы не казаться дурой, ыйыппатым чуолкайдаан🤣

Комментарии

mariyakol28
Мария·Мама дочки (4 года), беременна (28 нед.)

Педиатр сама направляла через медведь. Ну нас так отправляли к генетикам.

Нравится Ответить
lalilalu
Lena·Мама дочки-младенца

Ээ хорошо🙌🏻

Нравится Ответить
pu4ipu4i
Александра·Мама сына (11 лет)

Межведомственный ин диэн бх

Нравится Ответить
lalilalu
Lena·Мама дочки-младенца

@avoroge, @ermas, @patasha, @makeria, ээ сеп, учуей баайы эбит быьылаах ди👍🏻

Нравится Ответить
patasha
LYU🤍·Мама двоих (6 лет, 8 лет)

Программа медицинской информационной системы. По ней дают квоту на посещение в мц. Сын сдавал анализы генетические через медведь, которые больше сотки стоили 5 лет назад, если платно 😀

Нравится Ответить
ermas
·Мама двоих (1 год, 4 года)

Педиатрга баран согласие игин суруйаҕын, анализ туттараҕыт уонна ол медведь программаннан бэйэлэрэ толорон ыыталлар, уочараткыт кэллэҕинэ МЦ бараҕыт😅

Нравится Ответить
aipater11
✨✨✨✨·Мама дочки-младенца

Биьиэхэ направление биэрбиттэрэ мц, онно медведь диэн этэ. Так и не поняла 😂 направлениеннан тиийэр дьону инник ааттыыллар бьлх

Нравится Ответить