Aaaayyyiii
s_av
Aaaayyyiii·Мама сына-младенца

Маннык электромашины Якутск ханна атыылаһабын? Ким билэр, ханнык маҕаһыыннэргэ баар буолуон сөбүй?

post image

🙋🏻‍♀️маннык электромашины хантан булуохпун собуй Якт?

Комментарии

mrs.markova01
yana :)·Мама двоих (младенец)

бубль гум, кари кидс, сказка бэйби, викуша инин магазиннарга эрдэ баар буолаллар этэ

Нравится Ответить