Дівчата , я не знаю вже що робити і дуже переживаю , почнемо спочатку захворіла я вдруге за вагітність , на цей раз серьозніще (горло, температура до 38, закладенність носа і вуха до сих пір не проходить та закладенність(( Але, переживання не в тому вже , лікувалась за назначеннями гінеколога і ЛОРа.. Але весь цей час ( а це неділі 3) взагалі не маю апетиту , просто не хочу нічого , це жах .. у когось було таке ? Я вже маю насичувати дитину і себе , а з харчуванням біда 🤦♀️
У меня был жуткий токсикоз + проблемы по жкт из-за этого. Я ела сухарики, яблоко, крекеры.
Худая была жутко
Переживала
Мне врачи сказали что ребёнок возьмет все что ему нужно из меня😁 не волноваться по поводу : «надо кушать а то дитятко голодает»))))