Элен
nohchon266
Элен·Мама дочки-младенца

Мух ла дез те и хум? АллахI гIо дир ду бусулб нахан, со дог тешн ю! Просто как?

Мух ла дез те и хум? Просто как? Цхьа дагахь доч аг1ор АЛЛАХО г1одир ду бусулб нахан, со дог тешн ю..

6

Комментарии

nohchon266
Элен·Мама дочки-младенца

Амин

Нравится Ответить
makka____1995
Makka______1995·Мама троих детей

Даламукълахь Дал халак Бир бу уьш!!!!!

Нравится Ответить
nohchon266
Элен·Мама дочки-младенца

Валлах1и ц хаъ.

Нравится Ответить
ayata

Цхьаммо г1о хунд ца до техь царн😭

Йа Аллах

Нравится Ответить
ami_abd
SaD_MoeY_DuShi·Мама двоих (младенец)

Америко ю ма бох царн т1е боьд некъ къойлан 1аш😭😭Дал халлак йойл уьш

Нравится Ответить
ayata

@ami_abd, и Дал халак яг причастный йочш хума хир ма даци

Нравится Ответить
khadi___
Хади♥️·Мама двоих (3 года, 5 лет), ждёт третьего

Ин Ша Аллах1!

Нравится Ответить