uygulaana
laanabol
uygulaana·Мама дочки-младенца

пцга смесь уут биэрэллэр дии , онно о5ом топпокко белуун туун ытааьын беете , мамочкалар хадах тугу хайыыр этигитий ? ессе дааны молока нету 🥲

Лучший комментарий

ustinovaso
Sardana·Мама сына (1 год)

У меня на 3 сутки пришло молоко, а так молочку 30 мл давали, каждые 3 часа, но мой большой был ол иьин давали 30 некоторым по 20 давали

Нравится Ответить

Комментарии

natalyatarskaya
Наталья·Мама дочки (1 год)

Специально агыйаны биэрэллэр ди, сначала по 30 мл давали агыйатан агыйатан испиттэрэ, потом молозивом кэлбит эбит диэн баран отой да биэрбэт буолбуттара. Ытаан беге эмиэ, потом хата уутум киирбитэ. Специально так делают чтоб грудное молоко выработалась.

Нравится Ответить
ssss77
Sssss·Мама дочки-младенца

Мин олох кууспунэн кордьоочум, хата сразу биэрээчилэр

Нравится Ответить
xx2025xx
Qwerty·Мама сына-младенца

Неонатолог обходтуура буолуо ди бүгүн, онно барытын кэпсээтэххэ эбии баҕар аныа ди смесь. Саахтыыр да үчүгэйдик? Бастаан хара внутриутробнайдара тахсар дии. Газы буолуо баҕар смесьтан? Иһэ сымнаҕас?

Нравится Ответить
xx2025xx
Qwerty·Мама сына-младенца

Элбэх сылаас уута/ чэйдэ/ бульонна иһэн биэр уонна. 3-4 күн үүт киирэр бириэмэтэ ди

Нравится Ответить
s1vtsevaaa
🪬🪬🪬·Мама двоих (младенец)

мне не давали, уутум суох буолан тууну быьа ытаспыппыт🥲хата на след день кэлбитэ👍🏻

Нравится Ответить
janeclayton
*^.^*·Мама сына-младенца

Слишком много давать тоже не надо🤔 они же смотрят на вес ребенка

Нравится Ответить
sun_sunny
Sundaara ·Мама дочки-младенца

Смесь агалтарыаххын сөп бо антын контейнера перекладывайдаан баран, уонна молоотсос и соску

Нравится Ответить
mommy1611
🤍🤍🤍·Мама дочки-младенца

Огом топпот диэбитим мин, хата эбии агалаллар этэ 🙊

Нравится Ответить
mommy1611
🤍🤍🤍·Мама дочки-младенца

@ukkulaana, огон тоьо кг?

Нравится Ответить
laanabol
uygulaana·Мама дочки-младенца

@babynh, 3800

Нравится Ответить
mommy1611
🤍🤍🤍·Мама дочки-младенца

@ukkulaana, улахан ди смесь эптэрин

Нравится Ответить
maria19999
maria·Мама сына (1 год), беременна (17 нед.)

Эээ мин смесь агалтарбытым дьоммор сухое молоко для чая диэммин

Нравится Ответить
laanabol
uygulaana·Мама дочки-младенца

кыра кыьыл о5о5о теьену оцороо этигити й ?

Нравится Ответить
misspanica
АА🩵·Мама сына (1 год)

@ukkulaana, сперва 30 мл 🙊

Нравится Ответить
maria19999
maria·Мама сына (1 год), беременна (17 нед.)

@ukkulaana, 20-30мл тоьо иьэринэн

Нравится Ответить
mama.kss
🌸·Мама двоих (младенец)

аьаа миэнэ эмиэ улахан баи буолан топпот этэ, элбэхтэ прикладывайдыыр этим оннук ытаьа2🥲 палатам кыыьа эмиэ оннук этэ иккиэн о5олорбут хором ытыыллар этэ, ити биэрбит ууттэрин барытын иьэр да?

Нравится Ответить
laanabol
uygulaana·Мама дочки-младенца

ьуу барытын до последний капли 😅

Нравится Ответить
leriya17
Лерия·Мама сына (1 год)

@ukkulaana, мы так же плакали 😢 ууттэрин саайан баран дальше орал

Нравится Ответить
ustinovaso
Sardana·Мама сына (1 год)

У меня на 3 сутки пришло молоко, а так молочку 30 мл давали, каждые 3 часа, но мой большой был ол иьин давали 30 некоторым по 20 давали

Нравится Ответить
yuliaps
Юля·Мама двоих (2 года, 10 лет)

Киирие5э, хасса суох прикладывайдаан, даже пустойдуу, оннук эрэ киирэр✊

Нравится Ответить
laanabol
uygulaana·Мама дочки-младенца

оннук эмэр нно топпокко олох истерикалыы2 ытыыр да ытыыр 🥲

Нравится Ответить