Прасковья
puno4ka
Прасковья·Мама двоих (1 год, 6 лет)

Выплаталар хаhан туhуллэрэ биллэр дуо? 3-с неделя5а буолуохтаах эбит ди, ким билэр?

Выплаталар эрдэ туьэллэр дуо? 3 воскресенье эбит ди 💃🏼

Комментарии

viknik_p
👻👻👻·Мама двоих (2 года, 5 лет)

скорее в пн наверное ?

Нравится Ответить
viknik_p
👻👻👻·Мама двоих (2 года, 5 лет)

ээ календарьга 1 диэн эбит дьи

Нравится Ответить
kirsaya
Саяна·Мама двоих (1 год, 8 лет)

@viknik_p какой календарь? Инник баар да

Нравится Ответить
puno4ka
Прасковья·Мама двоих (1 год, 6 лет)

@viknik_p, тоже интересует календарь 😃

Нравится Ответить
ronnikor
Саха Сирэ 📌·Мама троих детей

Завтра

Нравится Ответить
puno4ka
Прасковья·Мама двоих (1 год, 6 лет)

Обрадовали, спасибо 🤩

Нравится Ответить
wwwiiixxx

Диии, ждём 🤩

Нравится Ответить
puno4ka
Прасковья·Мама двоих (1 год, 6 лет)

🫰😍 класс

Нравится Ответить