Алина
alinatomas055
Алина ·Мама дочки (5 лет)

Дівчата, як ви втамовували після пологів для годуючих?

Дівчата чи п'єте якісь вітаміни після пологів?так щоб для годуючих

Комментарии

littledean17
Anastasiia·Мама сына (1 год)

Я пила femibion 1 i 2 під час вагітності і продовжувала пити femibion 3 для мам, що кормлять грудьми ще рік і 7 місяців. Я задоволена, всі зуби на місці, відростає багато нового волосся.

Нравится Ответить
nastya_sheptur
Nastya·Мама сына-младенца

Поддерживаю. Я так же пью)

Нравится Ответить