Таня
taniaol
Таня ·Мама дочки (4 года)

Чи підійде Apple Watch для дитини 5 років? Розмір, зручність та чи варто купувати на день народження

Добрий день, підкажіть будь ласка чи будуть зручні епл вотч на 5 років ? В нас ні в кого їх немає,щоб подивитись, думаю дочці подарувати на др, та хвилююсь з приводу розміру )

Комментарии

krihitka.schasty
Юлия Резниченко ·Мама дочки (5 лет), беременна (38 нед.)

Це більше для дорослих. Краще найти хороший варіант саме дитячих. На ринку їх зараз багато.

Нравится Ответить
nikoletta21
Николь·Мама двоих (5 лет, 13 лет)

Рановато как по мне

Нравится Ответить
olshita
Olia·Мама двоих (3 года, 7 лет)

Годинник підв‘язується до iPhone. Тому якщо в доньки його немає, то і немає змісту купувати.

Та і дзвінки на годинник можна отримувати тільки якщо телефон десь поруч.

В мене буває в іншу кімнату вийду, і вже немає зв‘язку з телефоном.

А сина є дитячий годинник з сімкою, якраз на 5-6р гарний варіант.

Нравится Ответить
olshita
Olia·Мама двоих (3 года, 7 лет)

@ginger_tea, фірми Gelius

Його моделі немає вже у виробництві, ми купували ще до війни. Але на оф сайті є різні варіанти. Достойна фірма, є гарантія та сервіс. Розташування показували точно, і якість дзвінка теж хороша.

Нравится Ответить
olya256
Ольга·Мама дочки (7 лет)

А у ребенка есть айфон?

Нравится Ответить
mamadoddy
Татьяна·Мама дочки (7 лет)

У подруги моєї дитини ось тільки нещодавно з’явились. Їй 9 років. Раніше б просто не тримались на руці

Нравится Ответить
muslimom_00
Мирослава·Мама сына (1 год)

Думаю, для такої дитини не дуже. Як мінімум, там треба підʼєднання до пристрою аби був звʼязок, в годиннику немає сімки і дзвінки йдуть від телефону. Годинник гарно працює в парі з пристроєм, маючи додатки, так би мовити для дорослих. Для дітей це буде не цікаво, це перше, друге, не функціонально. На вашому місці, я б подивилась годинник для дітей, де буде звʼязок ну і ще якісь плюшки для дітей

Нравится Ответить