Дівчатка, всім привіт)
В кого двійні, підкажіть, будь ласка, як часто ви ходили на узд?)
Бо на першому скринінгу лікар порадив поки що ходити через 2-3 тижні, щоб відслідковувати їх розвиток.
Залежить як проходить вагітність, та щоб лікар був з досвідом. Все таки двійня більші ризики.
Я ходила через 2-3 тижні до другого триместру а потім частіше, так як проблеми почались. Тому раджу дійсно знайти лікаря і довіритись йому...
Мне дали график по протоколу, соответствующий ведению моего типа двойни. С определенного срока нужно было ходить каждые 2 недели, но у меня все было отлично и я ходила через каждые 3.
Чем «опаснее» тип двойни, тем чаще надо делать УЗИ.
@tetyashkaa, слушайте доктора, многоплодная беременность требует особого внимания.
Каждые 2 недели