Екатерина
romankokateryna
Екатерина·Мама сына-младенца

Дівчата, покажіть свої стільчики для годування малюків! Потрібні ідеї та поради!

Дівчатка, похваліть, будь ласка, свої стільчики для годування. Буду дуже вдячна))

Комментарии

liudmyla003
Людмила·Мама двоих (младенец)

Ікеа, потім зростаючий

Нравится Ответить
anita_pavlova
Анита·Мама двоих (2 года, 3 года)
стикер
Нравится Ответить
vikakozedub
Vika·Мама сына-младенца

Ікеа

Був Чікко перші 2 місяці, продала його і взяла ікеа

Це краще рішення

Нравится Ответить
alexandrakaravay
Александра·Мама сына (2 года), беременна (28 нед.)

Икеа

Нравится Ответить
katekatrin
Екатерина·Мама сына (2 года)

Икеа Антилоп

Нравится Ответить
moreismylove
АБВГД·Мама дочки (2 года), беременна (38 нед.)

+ за ікею

Я прям фанат

В нас є ще чіко меджік, воно класне від 0+, бо є вкладиш і положення лежачи, а для вашого віку ікеа ідеально

Нравится Ответить
bulkaburulka
🚀·Мама дочки (2 года)

ІКЕА

Нравится Ответить
romankokateryna
Екатерина·Мама сына-младенца

Скажіть, будь ласка, до якого віку ви користувалися стільчиком для годування?

Нравится Ответить
bulkaburulka
🚀·Мама дочки (2 года)

@romankokateryna, досі користуємось😅

правда, стільницю зняли десь в 1.6 і приставили так до нашого стола)

Нравится Ответить