Сая
sayya
Сая·Мама троих детей

Ой қыздарики) пиндуодуо кіріп много чего заказала) и до сих пор не могу остановиться 🫣 так дешево и бәрі керек сияқты болып кетеді ғой😅 прям шопомания болып жүрмін) скоро келеді💃🏼💃🏼💃🏼 сол кезде көрсетемін😁

Уже көршілерімнен заказ алып жатырмын) так кайфую когда заказываю родным) 🥰

4

Комментарии

aseka0007
Асель ·Мама двоих (3 года, 4 года)

Доставкасы бар) умытпаныз

Нравится Ответить
sayya
Сая·Мама троих детей

Иә білемін үш рет алдым уже) все равно девешле чем у нас)

Нравится Ответить