Liza💚
l1liza1
Liza💚·Мама дочки-младенца

Как накормить грудным молоком, если ребенок отказывается от бутылочки? Советы и способы

Девочки, посоветуйте, если ребёнок не пьёт с бутылочки, каким ещё способом можно покормить сцеженным молоком? (Пробовала с разных бутылочек, со шприца, ни в какую), только расплакалась..

Комментарии

irinamayskaya1997
Ирина·Мама дочки (1 год)
стикер
Нравится Ответить
apogei.alena
Алёна·Мама двоих (1 год, 4 года)

Спробуйте з чашки , при цьому ви самі з цієї чашки начебто пʼєте. Також дитині моїй було цікаво пити з пляшки звичайной (не спортивна кришка) чи спробуйте зі спортивною кришкою. У доньки вашої напевно вже бажання пропало пити з чогось із-за вашого напору, з такими речами треба бути обережною, щоб у майбутньому не було відмови від цього всього

Нравится Ответить
likelime
Natali ·Мама двоих (1 год, 4 года)

Ложка, чашка, поильник с трубочкой

Нравится Ответить
anya_mazur

Ложка?

Нравится Ответить