Альона
alenabondareshka
Альона·Мама дочки (3 года)

Вы ставили блокираторы на окна?

post image

Дівчатка, поділіться досвідом які надійні блокатори на вікна ви ставили собі ? Як на фото дієві ?

3

Комментарии

alenabondareshka
Альона·Мама дочки (3 года)

Дякую всім за відповіді ! Ми просто на зйомну квартиру переїхали на високий поверх і тому треба терміново ставити захист.

Нравится Ответить
zynami1410
Iryna Jagarnath ·Мама двоих (1 год, 4 года)

все верно забота на первом месте👍

Нравится Ответить
kirana
Кира·Мама троих детей

Девочки, а кто знает, как на фото это нужно сверлить окно?

Нравится Ответить
julia_1693
Юлия·Мама сына (2 года)

Да, потом остаются отверстия, если эту защиту убрать.

Нравится Ответить
evgenia_gol
Evgenia·Мама сына (3 года)

Такі як на фото, хороші. Зручно, що і без ключа можна привідкрити вікно і провітрити кімнату.

У свекрів стоять ті, що внизу, вони дозволяють лише на провітрювання ставити вікно. Теж нормальні.

Нравится Ответить
liudmyla003
Людмила·Мама двоих (младенец)

Ручки з замком

Нравится Ответить
anzhela_0404
·Мама дочки (2 года)

ручки с замком

Нравится Ответить
veronika61015
Анжеліка ·Мама дочки (7 лет)

Ручки с замком

Нравится Ответить
zynami1410
Iryna Jagarnath ·Мама двоих (1 год, 4 года)

да у меня такие были и да хорошие

Нравится Ответить
nata_wa
Наталия ·Мама двоих (1 год, 6 лет)

Все дієве, що буде надійно тримати вікно. Ми ставили замок внизу, на провітрення відкриваєтся, а повністю лише з ключем

Нравится Ответить
dreams_come_true_
Алина·Мама сына (4 года), беременна (9 нед.)

У нас такое же было, отличные крепкие

Нравится Ответить
twins-mom.21
.·Мама троих детей

И у нас такие. Заказывали сразу с окнами. Визуально незаметны👍🏼

Нравится Ответить
izmleader15
Людмила·Мама дочки (4 года)

У мене такі

Нравится Ответить