Анна
glafiradobryn3
Анна·Мама сына (5 лет)

Подготовка к школе Оболонь: ставим руку для письма?

Дівчата порекомендуйте підготовку до школи,поставити руку для письма,в районі Оболонь,мінський масив і ближні райони.

Дякую

Комментарии

irinagerts
Ира·Мама двоих (4 года, 6 лет)

0971090129 Галина, дуже толкова, ми ходили на підготовку групову на Вишгородській до неї, але також приймає індивідуально десь в районі Діагностичного центру

Нравится Ответить
taty_sav
Татьяна·Мама двоих (1 год, 6 лет)

Мы ходим в Логос, я довольна. У нас задача-читать и писать.

Нравится Ответить
nata_wa
Наталия ·Мама двоих (младенец)

Дитячий клуб Алмаз. пр.Оболонський 7а

Нравится Ответить