Юлия
juli.kiev
Юлия·Мама дочки-младенца

Овочі для прикорму взимку: свіжі чи заморожені, що краще?

Дівчата, підкажіть, будьласка, які овочі купуєте для першого прикорму взимку - дорогі свіжі або заморожені? Мені здається, що заморожені більш натуральні, але сумніваюся

Комментарии

juli.kiev
Юлия·Мама дочки-младенца

дякую всім за відповіді. у мене просто пунктик, що овочі зимою вирощують в теплицях і дуже обробляють хімікатами, щоб добре росли. тому чомусь думаю, що заморожені більш натуральні (звісно, їх і в сезон можуть обробляти, але шансів більше, що все ж таки ростуть без добрив)

Нравится Ответить
kristina_03
Кристина·Мама дочки-младенца

Смотря что

Брокколи свежее брала потом замороженное увидела

Горошек мороженый тоже

Цв капусту свежую

Там тех овощей сначала надо будет совсем мало

Поэтому используются экономно

Нравится Ответить
evgenia_gol
Evgenia·Мама сына (3 года)

Заморожені брала частіше

Нравится Ответить
raisabere777
Raisa·Мама троих детей

І свіжі і заморожені)

Нравится Ответить
karmellime
Анастасия·Мама дочки-младенца

И свежие, и замороженные даю

Нравится Ответить
muslimom_00
Мирослава·Мама сына (1 год)

Усі які є в доступі. Зараз немає де зберігати морожені, тому беру звичайні і готую для всіх

Нравится Ответить
anna___romanova
Анна·Мама дочки (2 года)

Любые) есть и замороженные и свежие

Нравится Ответить