WoW13
noname1395
WoW13·Мама сына (1 год)

Убайбын илдьэ бараары гыннахтарына тугу гыныахха себуй? Срочно субэ наада, ханна сайабылыан биэриэххэ себуй?

Убайбын илдьэ баран эрэллэр…

Комментарии

annyshka123
·Мама двоих (младенец)

Кэлэн ылбыттар да? Или повесканан бэйэтэ тиийбит?

Нравится Ответить
noname1395
WoW13·Мама сына (1 год)

Точно не знаю, сказали утром повестка пришла

Нравится Ответить
mommy91
🖖🏻·Мама троих детей

У меня дядя сегодня улетает🥺

Нравится Ответить
noname1395
WoW13·Мама сына (1 год)

😢😭😭

Нравится Ответить