Юлія
yulyak00
Юлія·Мама сына-младенца

Коли дитину можна класти на подушку: поради та рекомендації педіатрів щодо сну немовлят

Привітик,дівчатка коли дитинку можна класти спатки на маленьку подушечку?

Комментарии

black__fox
·Мама двоих (1 год, 4 года)

Малые с 1.5г начинали

Нравится Ответить
elmira_elmira
Эльмира·Мама дочки (3 года), беременна (35 нед.)

Никогда) точнее, когда подрастёт и сам захочет

Нравится Ответить
ne_ona_
·Мама двоих (2 года, 5 лет)

Когда сам пойдет и возьмёт, обычно это 1,5-2 года

Хотя я знаю мальчика, кто так и спит без подушки, Леша, 39 годиков)

Нравится Ответить
anna___romanova
Анна·Мама дочки (1 год)

Оьычно до 1,5-2 лет подушка не нужна. Пост на тему

ссылка

Нравится Ответить
alinaponomarenko16
Алина ·Мама дочки (3 года)

После 2 лет)

Нравится Ответить
tsisaruk
Анастасія·Мама дочки (1 год)

взагалі, з 2 років

але я вперше свою положила в 10 місяців, бо вона хворіла, був нежить і інакше вона просто не могла спати, потрібно було щоб голова піднята була трішки

але вона на постійній основі не спить на ній, лише коли хворіє

Нравится Ответить
iravasiletz
Ирина·Мама сына (2 года)

В два роки

Нравится Ответить