Анита
annagromova4
Анита

Кровянистые выделения после теста на беременность

Дівчата зробила ще 1 тест пройшла доба пфсля вчорашнього. Сьогодні помітила кроваві виділення, живіт не болить, все ок. Це нормально взагалі? На тесті полоска трошки яскравіша ніж вчора.

Комментарии

choco.latte
🔥🔥🔥·Мама сына (1 год)

Я полоски не вижу, если честно. Это может быть реагент. А может и бхб 🤷🏼‍♀️ повторите тест или сдайте анализ крови на ХГЧ. И будете точно знать

Нравится Ответить
annet9521
Анна·Мама дочки (2 года)
стикер
Нравится Ответить
annagromova4

@tati_tati_ta в мене така сама полоска)

Нравится Ответить
tati_tati_ta
Таяна·Мама сына (4 года)
стикер
Нравится Ответить
tati_tati_ta
Таяна·Мама сына (4 года)

@annagromova4 ні, то babytest

Нравится Ответить
tati_tati_ta
Таяна·Мама сына (4 года)
стикер
Нравится Ответить
brienna
Анна Оболенцева·Мама сына (5 лет)

@annagromova4 у вас з атб? Ноумтест?

То він бреше, я кілька раз купувала і, судячи з тестів тих, в мене вже дітей четверо було

Нравится Ответить
marina.ipone7
Marina ·Мама троих детей

Выделения темные или розовые ?

Нравится Ответить
annagromova4

@ayarin12 хоумтест з атб

Нравится Ответить
annagromova4

@marina.ipone7 а в чому різниця між звичайним и струйним?

Нравится Ответить
marina.ipone7
Marina ·Мама троих детей

@annagromova4, у меня они более точно видавали информацию , с атб постояно показувал призрака полоску

Нравится Ответить
janebu
Євгенія·Мама дочки (3 года)

Може бути і нормально, буває що в день коли зазвичай місячні трошки маже

Але не кров все ж, кажись

Інколи в першому триместрі буває кров, але завжди треба у лікарів шукати причину, бо може бути що завгодно

Я б поїхала кудись чи швидку викликала

Нравится Ответить
annagromova4

Ні це не кров, рожева мазня, місячні повинні завтра піти

Нравится Ответить
ayarin12
🤎🫶🏻·Мама двоих (2 года, 3 года), ждёт третьего

Не нормально

Викликайте швидку,бо це може бути загроза викидня ..

Або ще варіант , позаматкова

Вам потрібно в лікарню

П.с. Побачила нижче ваші комментарі ,якщо друга смужка на тесті така , що фото не ловить , то може у вас просто місячні почались в термін якраз і ви не вагітні 🤷🏼‍♀️

Нравится Ответить