Ленчик
anksunamun_3
Ленчик ·Мама дочки (4 года)

Повістки на ЖД вокзалах та у потягах: реальні історії та досвід українців 🧐

Спробую ще раз)

Дівчата, чи дають зараз повістки чоловікам на жд вокзалах, у потягах? Цікавлять реальні історії🙏

1

Комментарии

_sv-2103
Svetlana ·Мама двоих (2 года, 2 года)

Скільки раз приїзджав ніяких документів не перевіряли

Нравится Ответить
_sv-2103
Svetlana ·Мама двоих (2 года, 2 года)

На цих вихідних був нічого такого не було, тут зараз багато туристів, загалом я бачила як підходять до хлопців та це просто формальність на той випадок, якщо надовго то треба підійти до військкомату та зареєструватись щоб вони знали де він є , а мій каже як що зупинять то які проблеми в мене квиток назад 🤷‍♀️ я зареєстрован у Києві то з відти і піду

Нравится Ответить
_sv-2103
Svetlana ·Мама двоих (2 года, 2 года)

Чоловік до мене постійно приїздить у Яремче нічого такого не було,

Нравится Ответить
anksunamun_3
Ленчик ·Мама дочки (4 года)

Ось і ми туди зібрались). Коли останній раз їздив? На вокзалі просто документи перевіряють?

Нравится Ответить
kuzmenkoanya

Просто на вході до магазину повидавали, тиждень назад. Контингент 30-50+. Тож немає сенсу очікувати ціленаправлено в певних місцях.

Нравится Ответить
ulialasenko92
Юлия ·Мама сына (2 года)

В Полтавській області на постах вручають знаю 3 випадки останній 2 тижні назад, чоловіку 55 років з хронічними болячками, їхав на власному авто на робрту. Сама переживаю, пишуть що не повинні давати але по факту не все так.

Нравится Ответить
elmira_elmira
Эльмира·Мама дочки (3 года), беременна (30 нед.)

Нет

Нравится Ответить
kot_n
kot_n·Мама сына (3 года)

В поездах точно нет, на вокзале не видела, чтоб кому-то вручали, хотя военных там много

Нравится Ответить