лиля
iv.lilya
лиля·Мама сына-младенца

Сарсын быраастарга анаан туох бэлэги талыахха себуй? Олохтоохтор субэлэрин истиэхпин ба5арабын!

Сарсын выпискааа наконец-то🥳😭быраастарга тугу биэриэххэ себуй ? 🥲

2

Комментарии

aumdnt777
AUMDNT💟·Мама четверых детей

Мы подарили торт коллективу и букет нашему врачу 💐

Нравится Ответить