Александра
sanimom
Александра·Мама дочки (6 лет)

Девочки , я не знаю что это такое .. Сегодня были выделения какието странные , как светлокоричневый кусочек сгусточек . Месячные прошли уже . Тошнит уже 5 день. Тест отрицательный .

Комментарии

vine0214
Victoria·Мама сына (5 лет)

Может быть полип

Нравится Ответить
olakovalcuk53
Оля·Мама дочки (3 года)

Коли у вас були місячні?

Нравится Ответить
olakovalcuk53
Оля·Мама дочки (3 года)

Може бути що викидиш.

Нравится Ответить
sanimom
Александра·Мама дочки (6 лет)
стикер
Нравится Ответить
olakovalcuk53
Оля·Мама дочки (3 года)

@sanimom може бути викидиш, була овуляція, потім па незахищенний.

Нравится Ответить
yaskka
Ann·Мама двоих (2 года, 6 лет)

Овуляция?

Нравится Ответить
olakovalcuk53
Оля·Мама дочки (3 года)

Може бути що ніколи не буває темних виділень коли овуляція!

Нравится Ответить
katyuwa1990
Катя·Мама двоих (младенец)

Згідна з першим коментарем.

Нравится Ответить
muslimom_00
Мирослава·Мама сына-младенца

Можливо запліднення якщо був інтим. Якщо ні, то що завгодно, едометріоз наприклад

Нравится Ответить