Оксана
obminyana86
Оксана ·Мама дочки (3 года)

Що робити, якщо дитина не вчиться ходити на горщик?

Дівчатка,таке питання... Вдень дочка вже давно без памперса,вночі одягали.Зараз вирішила відучити,кожні три години саджу на горщик ,але кожну ніч вона мокра, пробувала і через дві годин ,але буває що не попадаю і знов мокра.Якоїсь системності немає , пісяється два ,три рази за ніч і вона мокра далі спить .Так вже третій тиждень ....так втомилась ,а прогресу немає , повертатись до пвмперсів не дуже хочеться (вже вік такий).Можливо хтось щосб порадить ? Дякую

Комментарии

kamboja
Татьяна·Мама дочки (6 лет)

У нас было так :Пару тройку ночей я ставила будильник на каждый час и проверяла. Поняла системность,у нас она писала через час после укладывания и утром 5+- часов. В это время стала ставить будильник и уже замечала что начинает ворочаться, поднимала и садила сонную. Где то год. Потом уже перестала и следила, пару мокрых ночей и все.

Нравится Ответить
ne_ona_
·Мама двоих (1 год, 4 года)

Не спешить

Раз она не готова - зачем ?

Нравится Ответить
muslimom_00
Мирослава·Мама сына-младенца

До 5 років взагалі нормально. Перестане впісюватись, коли організм сам буде справлятись. Ви ніяк не навчите, піднімаючи посеред ночі. Заспокойтеся і не мучте ні себе, ні дитину. 1 підгузок наніч то не страшно. Ти паче, що багато діток тільки в 3,5 вчаться самі вдень на горщик ходити

Нравится Ответить
obminyana86
Оксана ·Мама дочки (3 года)

Дякую

Нравится Ответить
mommywithlove
Мама Девочек❤️·Мама двоих (1 год, 4 года)

Бо ще не готова. До 6 років вночі це нормально. Старша тільки в 4,2 почала спати в сухому підгузку і ми їх зняли.

Не садила її вночі, воду не обмежувала.

Зараз з початком війни знову періодично мокра, повернула підгузок, не акцентую на цьому уваги щоб не тривожити її ще більше.

Я б повернула підгузок і не мучила б себе і її. Вам теж треба спати вночі, а не бігати кожні 3 години.

Нравится Ответить
obminyana86
Оксана ·Мама дочки (3 года)

Дякую.Переймаюсь,що такий вік і вона не контролює цей процес,але вже ходжу як зомбі))

Нравится Ответить
mommywithlove
Мама Девочек❤️·Мама двоих (1 год, 4 года)

@obminyana86, чудово розумію Вас, я теж дуже переймалась, в 4 роки були в педіатра і вона все пояснила і заспокоїла) тому підгузок і міцно спати всім)))

Дівчатка обов’язково навчаться, просто Їм треба трохи більше часу🤗

Нравится Ответить
yulchikk3
Юлия·Мама двоих (3 года, 21 год)

Ну как бы почти 3 года она писала ночью и не чувствовала дискомфорта. Пробовать высаживать сонную? Или она не подаёт признаков что хочет в туалет?

Нравится Ответить
obminyana86
Оксана ·Мама дочки (3 года)

Так я саджу її кожні три години,іноді коли встаю по будильнику вона вже мокра .Ніяких признаків ,далі собі спить мокра

Нравится Ответить
yulchikk3
Юлия·Мама двоих (3 года, 21 год)

@obminyana86 не знаю что посоветовать

Нравится Ответить