Юлия
yuliya9393levchenko
Юлия·Мама двоих (младенец)

У дитини рвота і температура 38: що це може бути? Досвід з дареєю та температурою 39 у старшого

Дівчата! У малого рвота і температура 38. Що то може бути?В старшої була діарея та Темп 39. Тепер і в мене 38

Комментарии

klav_ka
Екатерина·Мама сына (2 года)

Как вариант рото или энтеро вирус, отпаивайте, темпу сбивайте, ацетон контролируйте

Нравится Ответить
white_cat_17
Юлия·Мама сына (6 лет), беременна (38 нед.)

Ротавирус

Нравится Ответить
geeky
Geeky·Мама сына (3 года)

Может быть, как ротавирус, так и коронавирус. Сделайте тесты, и на ацетон тоже

Нравится Ответить