Kvitana
kvit
Kvitana·Мама дочки (1 год)

Привіт,вам прийшли дитячі??

Комментарии

tali_light
Наталія·Мама двоих (младенец)

Прийшли)

Нравится Ответить
tali_light
Наталія·Мама двоих (младенец)

Не прийшли 😳 раніше до 8 приходили. Але в грудні були за січень 30-го

Нравится Ответить
lenaska87
Елена·Мама сына (1 год)

Не пришли🙄

Нравится Ответить
alen4ikwww
Альона·Мама двоих (1 год, 3 года)

Ні, нема

Нравится Ответить
irissy.fox
Ірина ·Мама сына (1 год)

Ні, в лютому не прийшли(

Нравится Ответить
masha_i_margosha
Маша·Мама дочки (1 год)

Тиждень тому

Нравится Ответить
kvit
Kvitana·Мама дочки (1 год)

Мені ще не має,хоча зазвичай 7 приходили

Нравится Ответить