Марія
mariahryn20
Марія·Мама дочки-младенца

Дівчата, дурне питання, але чим та як краще обрізати дитині нігті?

Комментарии

yankaolegivna
Яна Ірха·Мама дочки (2 года)

Мені дитячими було не зручно, якісь товсті були. У мене звичайні манікюр ні ножнички, тонкі на кінці, щоб захвачувати нігтик)

Нравится Ответить
irenkabondarenko
Ирина·Мама сына (1 год)

Ножницами детскими. Берете ручку ребёнка и состригаете.

Нравится Ответить
marina015
Marina·Мама сына-младенца

У нас дитячі, ними не поріжеш пальчик. Спочатку обрізала, коли спав, а зараз і так приловчились.

Такі:

ссылка

Нравится Ответить
mariane
Мариане·Мама сына (3 года)

Обычные ножницы маникюрные)

Нравится Ответить
mashka276
Маша·Мама двоих (младенец)

Ножницами во время сна

Нравится Ответить
oksik_k
ксюша·Мама дочки (1 год)

Я спочатку ножничками, а потім щипчиками, ними мені зручніше всього)

Нравится Ответить