Ольга
olgaokolita
Ольга ·Мама дочки-младенца

Что надеть на ножки под термокомбинезон малышу 2 месяца?

post image

Підскажіть 🤩

Малій 2 місяці, купили їй термо комбінезон) що одягати/купити на ножки ? Дуже потрібний ваш досвід.

Комментарии

tsisaruk
Анастасія·Мама дочки (1 год)

пінетки на овчині, більше варіантів нема на ваш розмір

або а-ля угги

Нравится Ответить
evgeshakorobka
Евгения·Мама дочки (1 год)
стикер
Нравится Ответить
olgaokolita
Ольга ·Мама дочки-младенца

Спасибо) нам по цвету не подходят

Нравится Ответить
elena_milasha
Елена ·Мама дочки (1 год), беременна (3 нед.)

Пинетки на овчине ,как вариант)

Нравится Ответить
nataliyanesterenko
Наталія ·Мама дочки (2 года)

В коляску купити конверт на овчині. Тоді цей комбез і якісь теплі пінетки

Нравится Ответить
nataliyanesterenko
Наталія ·Мама дочки (2 года)

@olgaokolita ааа) тоді може якісь а-ля угги гляну пінетки маю на увазі. Щоб з теплим в середині чимось. Моя дуже в ножки мерзне)

Нравится Ответить
olgaokolita
Ольга ·Мама дочки-младенца

@nataliyanesterenko як варіант) а чи угі буде зручно одягати

Нравится Ответить
nataliyanesterenko
Наталія ·Мама дочки (2 года)

@olgaokolita ну пінетки вони на ризиночках збоку чи спереді. Одягаються норм. У нас були весняні. То все норм одягалось

Нравится Ответить
ksyozhik
Ksenija·Мама двоих (младенец)

Купити інший комбінезон конвертом або там де закриті ніжки. Термо одяг добре для дітей що рухаються.

Нравится Ответить
olgaokolita
Ольга ·Мама дочки-младенца

Ну ми його купили, щоб зручно було в машині, звичайний з закритими ніжками у нас є. Цікавить саме, що можна купити під цей

Нравится Ответить
ksyozhik
Ksenija·Мама двоих (младенец)

@olgaokolita тоді UGG або схоже до них взуття. Ми в chicco брали схожі, на липучці, дуже зручні і теплі.

Нравится Ответить