Вероника
sverooon
Вероника·Мама сына-младенца

Огобор эдьийбит киис бэргэьэ ыыппыт👏🏻😍 ону кэппэппин диэтэ🤣 хайдах гынан уерэтиэххэ себуй?

2

Комментарии

aniveradellohova
вера·Мама сына-младенца

Ньооо оону диэбит курдук Ди 😂😂

Нравится Ответить
sverooon
Вероника·Мама сына-младенца
стикер
Нравится Ответить
lanavv
🐒·Мама сына-младенца

Эчкчк🤣☺️ куттанара буолуоо, бэйэгит кэппитэ буолун или костор сиргэ уура сылдьын

Нравится Ответить
withlovelika
Анджелика ☀️·Мама дочки (2 года)

Одьээ Витюшааа 😂😂😂😘😘😘😘 ытыран кээьиэм 😂😘😘

Нравится Ответить