Anastasia
justmeandi
Anastasia·Мама двоих (3 года, 6 лет)

Дівчата, в малої темпера 2 доби висока і весь час мусимо збивати, треба загальний аналіз крові здати чи воно якось по-іншому називається. Наперед дякую.

1

Комментарии

yuliya_007
Юлия·Мама сына (2 года)

Да общий анализ крови

Можете и мочу сразу

Нравится Ответить
aurora_aurora
Aurora·Мама сына (1 год)

С реактивный белок ещё можно сдать, он покажет воспаление

Нравится Ответить