Marina
marina.w.p
Marina·Мама дочки (1 год)

Матусі чиї дітки хворіли мононуклеозом, як перенесли захворювання і які наслідки?

Комментарии

yacenko30
Юлия·Мама двоих (1 год, 10 лет)

Мы переболели со старшим. Долго очень по лорам бегали, после этой заразы ,долго нос нормально не дышал. Сейчас

Все ок.

Нравится Ответить
diana700
Диана·Мама сына (5 лет)

А у Вас долго Тонзилит был и налёт ? У нас уже месяц ((((

Нравится Ответить
yacenko30
Юлия·Мама двоих (1 год, 10 лет)

@diana700 нет, не долго, мы пропили АБ, потом гроприназин , и вроде норм, но нос лечили долго

Нравится Ответить
mama_dashy22
Богдана·Мама дочки (3 года)

Ми хворіли в квітні, була тиждень темпа, хрюкав носик, мигдалики були в нальоті, і все... Робили узд органів чер.порожнини, симптоматично лікувалися... На сонці не загоряємо, гуляємо в тіньку, мажемся кремами з спф перед вулицею і здаємо кожного місяця кров

Нравится Ответить
elveviel
Алена·Мама сына (3 года)

@elveviel просто не понимаю поанализам крови по общ скащали нету ,органы не увеличены. А тут такое услышала и этот же врач продлил нам аугментин(а его же нельзя при мононуклеозе, я видела эту сыпь)

Нравится Ответить
marina.w.p
Marina·Мама дочки (1 год)

@elveviel Ми через тиждень теж зібрались на море, про те що не можна на сонце вперше чую, з інфекційної нас виписали і взагалі нічого не говорили ні про теж сонце ні про аналізи що треба здавати для контролю, участковий педіатр взагалі це проігнорувала

Нравится Ответить
elveviel
Алена·Мама сына (3 года)

@marina.w.p у нас не инфекционный подозревают ,ноя не знаю в чем разница (понимаю только,что первый заразен)

Нравится Ответить