Кристина
lovelym
Кристина·Мама сына (1 год)

Як записатись до лікаря через хелсі, якщо є смс з номером направленням, але в системі хелсі направлення не вибиває?

Комментарии

nataliapretty

Просто записывайтесь и все, не внлся направление

Нравится Ответить
lovelym
Кристина·Мама сына (1 год)

Вибиває - запис лише за направленням, далі не пропускає

Нравится Ответить
nataliapretty

@lovelym снизу, под доктором, стоит внести направление. Я 2 раз вписывала

Нравится Ответить
lovelym
Кристина·Мама сына (1 год)

@nataliapretty, получилось, дякую

Нравится Ответить